Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice

Neohodnoceno
3 599 Kč –23 %
b86be6cff8784bdd97372b42a175f195 Original
3 599 Kč –23 % 2 770 Kč
Skladem u dodavatele

Zahrajte si příběhovou kampaň s 26 epizodami zasazenými do Benátek, srdce italské renesance.


Vyberte si své asasiny s unikátními schopnostmi. Potkejte se s Eziem Auditore a mnoha dalšími slavnými postavami, které znáte z počítačových her Assassin's Creed...stejně jako s novými postavami, které byly vytvořeny pro tuto hru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábavná stolní desková hra s detailními miniaturami která Vás vtáhne do světa Assassins Creed.
Tato plně kooperativní hra pro 1-4 hráče skvěle zachycuje podstatu Assassins Creed, což ocení každý milovník tohoto historicky zasazeného světa.

Hraje se v kampaních trvajících několik měsíců v roce 1509, v renesančních benátkách, ve které hrajete za malý tým asasínů, kteří mají na starost rozvoj Benátského ústředí Bratstva poté co Ezio Auditore porazil Cesare Borgiu a jeho spojence - mezi událostmi děje her Assassin's. Creed®: Brotherhood and Assassin's Creed®: Revelations.

Hráči využijí dovednosti, vybavení a vlastní smysly pro taktiku svého assasína k plnění různých cílů a zároveň se musí vyhnout odhalení ze strany stráží.
S zvyšující se úrovní kampaní se odemykají nové a nové schopnosti.

Postup:

Bojujte nebo zůstaňte inkognito díky vybavení, které najdete v truhlách nebo které vyrobil Leonardo Da Vinci. Vyhýbejte se svým pronásledovatelům šplhejte na střechy a věže a poté se synchronizujte, abyste odhalili nové herní prvky. Podplácejte své nepřátele, používejte tajné úkryty k úniku hlídkám a zkoušejte mechanismy pro změnu rozložení úrovní. Po každé vzpomínce se vraťte do svého ústředí, abyste si vyléčili svá zranění, zvýšili slávu svého bratrstva a vyrobili speciální vybavení. Hra obsahuje systém ukládání, který umožňuje, aby se počet hráčů mezi jednotlivými kampaněmi měnil a úroveň hry se přizpůsobuje počtu hráčů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: