Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Cupity Dupity

Neohodnoceno
1 629 Kč –23 %
Cupity Dupity
1 629 Kč –23 % 1 252 Kč
Skladem u dodavatele

Královská honba za poklady ve veselé hře pro celou rodinu. Sesbírejte co nejvíce pokladů a vyslužte si přízeň Lady Kukačky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předrahé myšky a myšáci z Tikovických hodin, Nakruťte si fousky a narovnejte ocásky, neb jste tímto zváni ke Královské honbě za poklady! Seberte své družstvo, prohopsejte se a prošťouchejte ke slávě! ALE, dávejte si taky pozor na svou desku honby za pokladem, protože vám tyto předměty mohou přinést extra body, jakmile hodiny odbijí půlnoc! Pro mrňousky tu navíc bude soutěž ve šplhání po řetězu.
Celé to začíná v sedm večer, PŘESNĚ. Oděv prosím nenuceně elegantní. Za každou doručenou věc vás bude očekávat chutná krmě ze sladkých bobulek.
- Lady Kukačka

V Cupity Dupity ovládá každý z hráčů tým myšek, které touží potěšit popletenou ptačí paní, která obývá jejich milované kukačkové hodiny. Cestujte na minutové ručičce kolem hodin a seskakujte v pravou chvíli se svými myškami. Snažte se u toho sebrat co nejvíce pokladů a zaslužte si přízeň Lady Kukačky. Ale pozor! Minutová ručička není dost velká pro všechny myšky a když začne být těsno, někdo musí z kola ven!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: