Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Discordia: Druhá edice

Akce
Neohodnoceno
1 429 Kč –20 %
64971 9 0635040937162 web
1 429 Kč –20 % 1 139 Kč
Skladem

Rozvíjejte první římská města podél Rýna, vzdorujte nájezdům Germánů, moudře řiďte rozvoj své obce. Je jen na vás, kolik nových obyvatel se vám podaří přilákat a zda pro ně najdete práci. Stavte kasárny, stánky, farmy a lodě, ve kterých nově příchozí najdou uplatnění. Každé volné místo totiž přiláká další osadníky do vašeho města, ale vyhrajete pouze tehdy, když zaměstnáte všechny. Nebo po čtyřech letech ten z hráčů, kterému jich zbyde nejméně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

První města na Rýnu vznikla z římských základen chránících hranici s Germánií. Vaším úkolem jako správce jednoho z těchto měst je co nejlépe ho rozvíjet a zároveň ho bránit před germánskými kmeny. Císařovna Agrippina a její syn Nero zkontrolují vaše počínání a vyznamenají nejúspěšnějšího správce.

Ve hře Discordia rozvíjíte své město budováním farem, kasáren, obrany, přístavů a trhů a obchodováním s loděmi. Využívejte výhodně své námořníky, vojáky, obchodníky a zemědělce, plňte nařízení a zajišťujte si privilegia – vždy jednejte opatrně, aby vaše město nerostlo ani příliš rychle, ani příliš pomalu. Budete mít na konci čtvrtého roku nejlépe rozvinuté město, nebo se vám podaří zapůsobit na císařovnu dříve a vyhrát hru předčasně?

Discordia je strategická hra s mechanikami draftování kostek, výběru akcí a závodu. Hru totiž může ukončit kterýkoli hráč tím, že najde uplatnění pro všechny potenciální obyvatele vašeho města. Na tom jediném záleží. Ve hře tedy nesbíráte žádné body, ale optimalizujete růst vašeho města.

Druhá edice přináší dvouvrstvou hlavní desku, plastový pořadač a další drobné úpravy.

Pravidla jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: