Džin

Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
1 299 Kč –10 %
73429 9 vrstva 0
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Předobjednávka - Květen 2024
Ochraňte Zřídlo magie – polapte džiny!
Důmyslná a atmosférická hra autora Benjamina Schwera odměňuje dlouhodobou strategii, ale také schopnost přizpůsobit se okolnostem. Každá partie představuje samostatnou hádanku, kterou je potřeba prozkoumat a rozluštit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávno předávno odhalili Prastaří mocné Zřídlo magie a přes mnoho generací se kolem něj rozrostlo město překypující životem. Magická energie proudící ze Zřídla k sobě naneštěstí přitahuje zlovolné tvory, kteří jsou známí jako džinové. Chtějí se Zřídla zmocnit a použít jej k nekalým účelům! Patříte mezi nejzdatnější učně Akademie magických umění. Vaším úkolem je bránit zdroj magické síly a polapit všechny džiny.
Kdo z vás bude znám jako Zachránce Zřídla magie?
 

Ve hře Džin se střídáte na tahu a pohybujete svým kouzelníkem mezi 13 lokacemi na mapě. Tyto lokace jsou spojené cestami a provádíte zde rozmanité akce jako je sběr lahví, zátek, svitků, mincí, najímání kouzelníků, rozmísťování utajených znalostí a v neposlední řadě také střet s džiny, které chcete polapit.

V každém kole však dosáhnete pouze na jednu ze dvou nebo tří možných lokací, takže je třeba pečlivě plánovat, abyste v okamžiku střetu s džiny byli připraveni je polapit. Hra končí když všech šest veledžinů bylo polapeno nebo odstraněno ze hry. Body dostáváte téměř výlučně za polapené džiny.


Hra je určena pro 1 až 4 hráče od 13 let.

Pravidla jsou v češtině. Herní materiál je v češtině.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: