Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Galaktické aliance

Akce
Neohodnoceno
629 Kč –14 %
61674 6 aog box 1 5x 1 5x
629 Kč –14 % 539 Kč
Skladem u dodavatele

Galaktické aliance je strategická hra navazující na Age of Civilization. Existuje mnoho cest k vítězství podle kombinace schopností a hlavní ideologie vaší aliance. Máte možnost kombinovat různé karty frakcí. Jak je složíte je jen na vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galaktické aliance je strategická hra navazující na Age of Civilization. V této kapesní 4X hře ovládáte mezihvězdnou alianci složenou ze 3 frakcí s unikátními schopnostmi, kterou utváříte během 5 herních kol. Můžete produkovat zdroje, postupovat na technologickém stromu a provádět další rozmanité akce, které přinášejí nejen vítězné body, ale i další výhody. Prozkoumejte nové systémy, osidlujte planety a rozvíjejte je, zkoumejte technologie, studujte a obchodujte, ovládněte galaktickou radu nebo stavějte křižníky a získejte převahu ve zbrojení. Vy rozhodujete, jakým způsobem si podmaníte celou galaxii.

Existuje mnoho cest k vítězství podle kombinace schopností a hlavní ideologie vaší aliance. Máte možnost kombinovat různé karty frakcí. Jak je složíte je jen na vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: