Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Golem

Akce
Neohodnoceno
1 599 Kč –23 % 1 229 Kč
Skladem

Legenda o Golemovi je jedním z nejúchvatnějších příběhů na světě a má své kořeny v židovské tradici. Ve hře Golem se hráči ujímají role učenců zaměřených na znovuvytvoření slavného hliněného člověka. Využijte své znalosti ke studiu tradičních knih, tavení zlata, abyste vytvořili mocné artefakty, a oživování neúnavných golemů, které budete posílat do města, aby vykonali důležité úkoly. Kontrolu nad svými golemy si budete muset udržet pomocí svých studentů a znalostmi, které máte k dispozici. Můžete se také rozhodnout své golemy zničit, abyste nemuseli platit za jejich údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praha, rok 1584. Na temné půdě synagogy se nervózně prochází Rabi Löw. Vidíme na stole několik prastarých knih, zlato tavící se v kotli a hromadu hlíny vytvarovanou do lidské podoby. "Nyní přichází poslední krok," zvolá rabín! Když na čelo hliněného obra vyryje slovo "pravda" a slovo "bůh" je vloženo do jeho úst, rozhostí se v místnosti velké ticho. Golem otevře oči a zírá na rabína čekaje na jeho první příkaz.

Legenda o Golemovi je jedním z nejúchvatnějších příběhů na světě. Své kořeny má v židovské tradici. Ve hře Golem se hráči ujímají rolí učenců pokoušejících se o znovuvytvoření slavného hliněného člověka.

Využijte své znalosti k transmutaci zlata i studiu tradičních kabalistických knih a pokuste se vytvořil mocné artefakty. Oživte si neúnavné golemy, které budete moci posílat do města, aby pro vás vykonali důležité úkoly. Kontrolu nad svými golemy si musíte udržet pomocí studentů a znalostí, které máte k dispozici. Můžete se také rozhodnout své golemy zničit, abyste nemuseli platit za jejich údržbu.

Trojrozměrná synagoga vytváří dynamický systém dostupných akcí, golemové představují neotřelý přístup k mechanismu „worker-placement“ a svoji desku můžete vylepšit mnoha různými způsoby, díky kterým se vám otevřou rozmanité strategie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: