Koruna z popela

Neohodnoceno
1 149 Kč –10 %
74443 7 mockup vzor
1 149 Kč –10 % 1 034 Kč
Předobjednávka - Červen 2024

Koruna z popela je strategická worker placement hra plná bojů o území pro 1 až 4 hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Král z obavy o svou moc poštval proti sobě své barony a dohnal zemi k naprostému úpadku. Král při mírovém jednání nabídl baronům lektvar stoletého spánku, během kterého se země zotaví a bude opět čemu a komu vládnout. Jenže to byla další lež.

Po století agónie a těch nejděsivějších nočních můr se baroni probouzejí. Během svých muk ale získali něco, s čím král nepočítal: neukojitelnou touhu po moci a znalost nekromancie. Ta jim dala schopnost povolat k životu armády z hrobů po první válce. Tito nemrtví se utkají v této druhé ničivé válce a rozhodnou, který z baronů si na jejím konci nasadí Korunu z popela.

Hráči se ujímají rolí mstivých nekromantů a vysílají své loajální poskoky tam, kde je potřeba:

Sbírají zdroje potřebné pro budování dalších armád.
Stavějí mohutné stavby, které generují další zdroje a vliv v království.
Vedou armády nemrtvých do bitev, aby ovládly stavby a provincie, nebo ze všech sil bránili své vlastní.

Během 4 kol, rozdělených do 4 tahů hráči každého hráče, získávají body vlivu na základě staveb a citadely, které mají pod kontrolou . Na konci hry vítězí hráč s největším vlivem a do konce času usadí na svou hlavu Korunu z popela.

Koruna z popela přináší armády reprezentované kartami, které můžete využívat opakovaně, protože padlé armády se na konci kola vždy vrací hráčům do ruky. Zároveň boje jsou důležitým zdrojem surovin v této silně konfliktní hře. Svou roli ale hraje také získávání zdrojů ze staveb. Jen pečlivé plánovaní zdrojů a bitev může vést k vítězství. Hra nabízí poměrně jednoduchá pravidla a zároveň mnohem větší herní hloubku.

Hra je určena pro 1-4 hráče od 14 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: