Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Neznámá planeta

Neohodnoceno
1 850 Kč –12 %
planeta1
1 850 Kč –12 % 1 619 Kč
Skladem

Buďte pozdraveni, kolonisté! Spárujte různé planety a korporace a vyzkoušejte 49 možných kombinací, přinášejících variabilitu i strategickou hloubku s přístupnými pravidly hry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak jistě víte, matička Země již nedokáže poskytovat dost obživy pro nás všechny a je zapotřebí, abyste se chopili výzvy zajistit budoucnost lidské rasy.
1–6 kolonistů se nyní může pustit do soutěže o vybudování nejlepší planety za 70 minut.
Otočná vesmírná stanice S.U.S.A.N. dodává terraformační dílky na všechny kolonizované planety současně. Tato revoluční herní komponenta umožňuje rychlou přípravu, současné tahy hráčů a je i úložným prostorem na dílky v krabici!
Žádné čekání na tah: Díky otočné stanici obsahující nabídku dílků si mohou všichni hráči vybírat dílky současně, takže i ve vyšším počtu hráčů je hra svižná.
Víceúrovňová strategie: Sbírejte biokapsle rozeseté po planetě, čistěte místa po dopadu meteoritů, optimalizujte pokrok terraformace a co nejefektivněji stavějte dílky na planetu.
Plně asymetrická hra: Spárujte různé planety a korporace a vyzkoušejte 49 možných kombinací, přinášejících variabilitu i strategickou hloubku s přístupnými pravidly hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: