Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Tiletum

Akce
Neohodnoceno
1 399 Kč –12 % 1 219 Kč
Skladem

Jste bohatý obchodník, který chce rozmnožit svůj majetek, získat vliv a uznání! Navštěvujete města rozesetá po celém kontinentu, stavíte obchodní stanice a přispíváte na výstavbu velkých katedrál. Získáváte si přízeň vlivných osobností, zvete je do svých domovů a využíváte jejich jedinečných schopností. Získáváte výhodné zakázky a zdroje k jejich plnění. A nakonec, když přijde čas, se účastníte trhů, které přinášejí velké odměny a uznání. Stanete se největším obchodníkem rané renesance?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Tiletum se spolu s ostatními hráči vžijete do rolí bohatých obchodníků, kteří cestují po Evropě od Flander po Benátky během zlatého věku renesance.


Budete cestovat do různých měst, abyste získali obchodní smlouvy na vlnu a železo a také sbírku jejich erbů. Musíte shromáždit potřebné suroviny k plnění smluv, investovat do výstavby monumentálních katedrál, získat přízeň šlechtických rodů a účastnit se významných trhů, na kterých uzavíráte důležité obchody. Budete také využívat služeb významných osob, které budou přijímány ve vašich domech. Získáte tak prestiž, která z vás udělá nejslavnějšího obchodníka renesance.


Tiletum je hra s kostkovým managementem, ve které mají kostky dvojí funkci: získávání zdrojů a provádění akcí. V každém kole se hodí určitý počet kostek. Ve svém tahu si vyberete kostku a získáte počet odpovídajících zdrojů, který se rovná hodnotě kostky, a poté provedete příslušnou akci. Síla akce je nepřímo úměrná hodnotě kostky, takže čím méně zdrojů získáte, tím silnější akce provedete a naopak.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: