Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Twilight Inscription

Neohodnoceno
1 799 Kč –23 %
Twilight Inscription vizualizace
1 799 Kč –23 % 1 383 Kč
Skladem u dodavatele

Epická kostková hra s mechanismem roll&write pro 1-8 hráčů. Veďte svou civilizaci k výšinám, prozkoumejte galaxii a rozdrťte své nepřátele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lazaxské císařství shořelo na popel, zavrženo svými někdejšími poddanými. Následovalo období plné stejným dílem malicherných rozmíšek a opravdových tragédií, období vyčerpání a ztrát. V nastalém Temném věku se galaktické mocnosti stáhly, aby znovu nabyly sil. Nyní hledí opět ke hvězdám a vidí příležitost vzít si zpět to, oč přišly. Šanci redefinovat celogalaktickou civilizaci. Šanci zanechat po sobě stopu mezi hvězdami.
Poznejte a zažijte legendární prostředí Twilight Imperia v této velmi přístupné adaptaci pro 1-8 hráčů. Veďte svou civilizaci k výšinám, zatímco budete prozkoumávat galaxii, rozšiřovat vliv, rozvíjet infrastrukturu a drtit nepřátele.
Velké kostky a jasně barevné křídové zvýrazňovače vdechují galaxii život na stíratelných hráčských arších.
Soustředíte se na jeden arch a vydobudete si jméno jako zdatní válečníci nebo odvážní objevitelé? Nebo se pokusíte je ovládnout všechny?
Zvolte si jakoukoli z galaktických mocností, včetně mazaných Hacanských emirátů, dobrodruhů z Aliance Naaz-Rokha, nebo tajemných Duchů Creussu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: