Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Zombicide: Živí nebo nemrtví

Neohodnoceno
2 999 Kč –23 %
zombicide zivi nebo nemrtvi 5
2 999 Kč –23 % 2 308 Kč
Skladem u dodavatele

Zombicide: Živí nebo nemrtví přenese populární akční deskovou sérii Zombicide do prostředí Divokého západu. Čeká vás spousta nových postav s novými schopnostmi a samoszřejmě i mraky nových zombií, které musíte odstřelit. Kromě nového obsahu hra obsahuje i nové mechanismy, jako jsou pravidla pro balkóny či pro vlak, který bude vaším westernovým městečkem projíždět!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemrtváci se objevili znenadání a sebrali nám svět, co jsme znali. Pár statečnejch vzalo do rukou zbraně a vydalo se bránit proti nakažený hordě. Tihle přeživší putují krajem, hledají zásoby, touží po odplatě a chtějí si užít trochu srandy na účet nemrtváků. Vy jste ti přeživší. Minulost je pryč. Vezměte svůj osud do vlastních rukou! Nastal čas výzev, nebezpečí, svobody, nových přátelství. Nastal čas na... Zombicide: Živí nebo nemrtví.

Hrajte v týmu se svými kamarády coby přeživší za časů invaze zombií na Divokém západě, se speciálními akčními prvky! Zombie jsou ovládány samotnou hrou, s pomocí jednoduchých pravidel a balíčku karet. Nacházejte zbraně, zabíjejte zombie a odemkněte plný potenciál svých přeživších skrze získávání adrenalinu. Čím více zombií zabijete, tím více se jich pohrne!

Živí nebo nemrtví využívá pravidla Zombicide, s pár místními specialitami, včetně rolí přeživších (rváč, věřící, pistolník nebo usedlík), nových pravidel pro oživování zombií, Gatlingovým kulometem či dokonce vlakem! Vyberte si svou bandu hrdinů ze 14 přeživších a nastolte znovu spravedlnost v hraničním městečku na kraji prérie, celkem v 10 misích využívajících modulární mapové díly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: