Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Fantastická zvířata a kde je najít

Neohodnoceno
1 199 Kč –21 %
fantasticka zvirata a kde je najit
1 199 Kč –21 % 939 Kč
Skladem

Fantastická zvířata a kde je najít je hra na motivy díla J.K. Rowlingové. Budou hrát za jednoho z hrdinů ságy, hledat fantastická zvířata a čelit protivníkům. K tomu jim budou pomáhat kouzla či magické předměty. Hra obsahuje tři různé módy odvislé od věku hráčů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahrajte si za jednoho z hrdinů kouzelnické ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu nebo Queenie Golsteinovy, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravese nebo Seraphinu Picqueryovou.

Najděte fantastická zvířata a bojujte s protivníky, kteří se snaží prozradit existenci kouzelnického světa mudlům. Pomocí sesílání kouzel a sbírání kouzelných předmětů se snažte polapit co nejvíce tvorů, kteří se ve městě skrývají. Dávejte si ale pozor na události, které mohou váš úkol ohrozit, a na Druhé Salemisty, kteří udělají cokoli, aby vám zhatili plány.

Ve hře naleznete 3 způsoby hraní závisející na věku hráčů:

  • Chytač začátečník: Od 4 let. Vydejte se na procházku po New Yorku a po cestě chytejte fantastická zvířata. Kdo jako první pochytá 3 zvířata, vyhrává.
  • Student magizoologie: Od 7 let. Sbírejte magické předměty, které vám pomohou při chytání fantastických zvířat. Sesílejte kouzla a snažte se pochytat co nejvíc zvířat, než je chytí někdo jiný.
  • Profesionální magizoolog (kooperativní hra): Od 12 let. Hrajte jako tým. Budete muset čelit Druhým Salemistům, kteří udělají cokoli, aby vám v polapení zvířat zabránili a prozradili existenci kouzelnického světa mudlům. Musíte spojit síly a zdroje, abyste hrozbu zažehnali a vypořádali se s vyvstalými událostmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: