Právě ted: Letní akce na Tlama Games!

Zombie koťátka

Neohodnoceno
659 Kč –14 %
e8252be0b53ebdc28e6158773d200f08 mm1600x1600
659 Kč –14 % 561 Kč
Skladem u dodavatele

Karetní hra, ve které vybuchnete, oživnete, a pak možná vybuchnete znovu. Zombie koťátka, hra od tvůrců Výbušných koťátek, je strategická karetní verze ruské rulety poháněná čičinkami. Hráči si lízají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko. Jakmile se tak stane, vybuchne a je tuhej. Pozor! To ale ještě není konec!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zombie koťátka, hra od tvůrců Výbušných koťátek, je strategická karetní verze ruské rulety poháněná čičinkami. Hráči si lízají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko. Jakmile se tak stane, vybuchne a je tuhej. Pozor! To ale ještě není konec!

Během svých tahů, a někdy i mimo ně, používejte akční karty, kterými můžete škodit ostatním hráčům, vyhnete se výbušnému koťátku nebo ho přesunete na nějaké jiné sympatické místo a tak "lehce" uškodíte soupeři-kamarádovi.

Čeká vás 61 nových karet s originálními ilustracemi. Můžete se těšit na karty s libým názvem "Nakrm smrt" nebo "Kopej hloub", ale tou největší bombou je dozajisté zombie koťátko, které vrátí mrtvého hráče zpátky do hry! Nicméně poslední hráč ve hře se stane vítězem!

Pro fajnšmekry a majitele jakékoliv základní hry Výbušná koťátka je tu monstrózní varianta hry s názvem Zombie apokalypsa, kterou si zahraje až 9 lidí najednou: https://www.explodingkittens.com/pages/how-to-play-zombie-kittens V odkazu také najdete návod, jak si Zombie koťátka zahrát plnohodnotně i ve dvou hráčích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: